TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Vastuvõtu info

29. aug. 2011  Uudised

Siin saad vaadata 7. septembril 2011 toimunud kaugõppe infotunni videosalvestust. 

 

Videosalvestuse vaatamiseks on vajalik Silverlight lisamooduli olemasolu – kui video mängima ei hakka, siis palun veendu, et Silverlight sinu arvutis toimib. Vajadusel saad Silverlight-i alla laadida aadressilt http://www.silverlight.net.
Video ei taha mängida? Kliki siia ja ava video otseaadressilt.

Infotunnist toimub reaalajas otseülekanne kolledži veebilehelt. Õppekavadest annavad ülevaate õppejõud Indrek Rokk ja Kaido Kikkas. Infotehnoloogia sektori tuleviku väljavaateid tutvustab IT Kolledži rektor Tiit Roosmaa ja sisseastumistingimustest räägib lähemalt Dagmar Tamme.

Kaugõpe on 2006. aastal ellukutsutud õppevorm, kus enam kui 75% õpingutest, suhtlusest ja testidest läbitakse üle interneti. Vastuvõtt toimub kahele õppekavale: IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arendus.

Administreerimise õppekaval omandatakse põhjalikud teadmised arvutivõrkudest ja palju räägitud turvasüsteemidest. Eriala lõpetajad saavad tööle asuda arvutivõrkude süsteemihalduritena. Arenduse eriala lõpetajad omandavad lisaks arvutivõrkude süsteemidele erinevaid programmeerimiskeeli ja leiavad tööd uute arenduskeskkondade tiimiliikmetena.

Kaugõppesse toimub vastuvõtt riigieelarvevälistel (REV) õppekohtadele. Vastuvõtu info leiab kolledži veebilehelt www.itcollege.ee.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž (EIK) on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis annab rakenduslikku kõrghariduse IT süsteemide arenduse, IT süsteemide administreerimise, Infosüsteemide analüüsi ja Tehnosuhtluse erialadel. IT Kolledži on lõpetanud üheteistkümne tegevusaasta jooksul 478 vilistlast.

Lisainfo:

Dagmar Tamme, õppetöö spetsialist

Tel 6285 830

E-post: info@itcollege.ee

Skype me: vastuvott_itcollege

Teate koostas:

Sigrid Tammiste, turundusjuht

EITSA/Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Raja 4C, 12616 Tallinn

Tel 6285 817

E-post: Sigrid.Tammiste@itcollege.ee