TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

IT Kolledž tihendab koostööd vilistlastega

02. apr. 2012  Pressiteated

IT Kolledž soovib tihendada koostööd oma vilistlastega ja selle esimese etapina toimub perioodil 2.-22. aprill 2012 vilistlaste kontaktandmete uuendamise kampaania.

„Tänavu, kaheteistkümnendal tegevusaastal, on IT Kolledži vilistlaskond ületanud viiesaja piiri, mis annab võimaluse oma majast võrsunud spetsialistide veelgi suuremaks kaasamiseks kolledži tegevustesse,“ nendib IT Kolledži rektor Tiit Roosmaa.

Tänaseks on IT Kolledž loonud vilistlasportaali (www.itcollege.ee/vilistlased), kus kajastatakse kolledži vilistlaste tegemisi läbi aastaraamatute ja ürituste. Vilistlasportaali kaudu soovitakse koondada aktiivsed vilistlased, kelle eestvedamisel algatada IT Kolledži vilistlaskogu tegevus. Kõik vilistlased on oodatud oma kontaktandmeid uuendama läbi õppeinfosüsteemi (www.itcollege.ee/vilistlased/uuenda), sisenedes ÕIS-i ID-kaardiga. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja IT Kolledži täiendusõppe koolituse voucher väärtuses 300 eurot.

Vilistlaste andmete uuendamise kampaania raames toimub ka vilistlasküsitlus. Küsitluse eesmärk on koguda informatsiooni vilistlaste töötamise ja edasiõppimise kohta ning välja selgitada vilistlaste ootused koostöövõimaluste osas.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž (EIK) on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis on tegutsenud 11 aastat. IT Kolledžis on võimalik omandada rakenduslik kõrgharidus õppekavadel IT süsteemide arendus, IT süsteemide administreerimine, Infosüsteemide analüüs ja Tehnosuhtlus.

Lisainfo:
Liis Kadde, õppekonsultant
liis.kadde@itcollege.ee
tel. 628 5837
www.itcollege.ee

Info edastas:
Sigrid Tammiste
IT Kolledži turundusjuht
E-post: sigrid@itcollege.ee
Tel. 628 5817