TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

IT Kolledž ootab huvilisi 17. märtsil Uudishimupäevale

10. märts 2015  Pressiteated Uudised

Oled huvitatud IT Kolledžist? Tule teisipäeval, 17.03.2015 kell 13.00 Uudishimupäevale, aadressil Raja 4C, Tallinn. Uudishimupäeval toimuvad põnevad töötoad, saab tutvuda õppimisvõimaluste ja õppehoonega.

Uudishimupäevale on oodatud kõik, kes soovivad jätkata õpinguid IT erialadel. IT Kolledž annab praktilise rakendusliku kõrghariduse IT süsteemide administreerimise, IT süsteemide arenduse ja Infosüsteemide analüüsi õppekavadel. Lisaks avab IT Kolledž 2015/2016 õppeaastal uue inglise keelse õppekava Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad). Samuti on Uudishimupäevale oodatud kõik uudishimulikud, kes soovivad koolivaheajal veeta põneva päeva IT Kolledžis.

Uudishimupäeval räägivad IT Kolledži õppejõud õppekavadest ja õppetöö spetsialist tutvustab vastuvõtutingimusi. Tudengid tutvustavad tudengielu ning räägivad oma õppimiskogemusest ja sellest, miks nad otsustasid IT Kolledžisse õppima tulla. Tutvustavast loengust toimub otseülekanne IT Kolledži veebilehel www.itcollege.ee ja loengut on võimalik jälgida ka viipekeeles.

Kell 14.00 toimub ekskursioon IT Kolledži õppehoones, kus saab tutvuda erinevate õpperuumide, laborite ja arvutiklassidega. Avatud on INFOPUNKT, kus saab küsida kõike sisseastumise kohta.

Kell 14.15 algavad TÖÖTOAD:
IT Kolledži Robootikaklubi sumorobotite programmeerimise töötuba, kus saab ise koostada sumoroboti programmi. Alustatakse täiesti algusest ja varasem programmeerimiskogemus pole vajalik. Töötuba lõppeb sumorobotite vahelise turniiriga.
Arvutikaabli punumise töötuba Cisco laboris, kus saab õppida arvutivõrgu töölesaamiseks arvutikaablit punuma.
IT Kolledži Meediaklubi filmimise töötuba, kus teooria ja praktika käivad käsikäes ja töötoa lõpuks valmivad videoklipid.
Töötubadesse registreerumine toimub kohapeal.

Vaata lisainfot www.itcollege.ee/uudishimupaev ja liitu Uudishimupäevaga Facebookis.

Sisseatumisdokumentide vastuvõtt IT Kolledži päeva- ja õhtuõppe õppekavadele toimub 26. juuni – 6. juuli 2015 ja vastuvõtt kaugõppe õppekavadele toimub 3. – 9. september 2015. Uuele, inglise keelsele õppekavale Cyber Security Engineering toimub sisseastumisdokumentide vastuvõtt 11. märts – 7. aprill 2015.

Täiskoormusega õppe valinud sisseastujad kandideerivad riigifinantseeritavale (TASUTA) õppekohale (va kandidaadid, kes on eelnevalt rakenduskõrgharidusõppes vähemalt poole õppekava nominaalkestusest tasuta õppekohal õppinud ning ei saa selle õppekava kolmekordse nominaalkestuse jooksul asuda teist korda õppima samal kõrgharidusastmel tasuta õppekohal). Täiskoormusega õpe on tasemeõppe liik, mille korral läbib tudeng iga õppeaasta lõpuks vähemalt 75% õppekava kohaselt täitmisele kuuluva õppe mahust (45 – 60 EAP-d õppeaastas). Inglise keelsel õppekaval õppimine on tasuline.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž on 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mida haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA). IT Kolledžis on võimalik omandada rakenduslik kõrgharidus õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus, Infosüsteemide analüüs ja Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad). Kokku õpib IT Kolledži päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 840 õppuri. IT Kolledžist on suundunud Eesti IT tööjõuturule 728 IT spetsialisti.

 

Lisainfo:

Marje Meenov, turundusjuht
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Raja 4C, 12616 Tallinn
Tel +372 6285 817
E-post: marje.meenov@itcollege.ee
www.itcollege.ee

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
www.hitsa.ee