TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

TTÜ infotehnoloogia teaduskond kuulutab välja stipendiumikonkursi Euroopa Innovatsiooniakadeemias osalemiseks

Kutsume kõiki ettevõtlushuvilisi IT-tudengeid osalema kolmenädalases ettevõtlus- ja innovatsioonialases suvekoolis Euroopa Innovatsiooniakadeemia (www.inacademy.eu), mis toimub juulis 2018.

Stipendiumid on saadaval nii Cascais-Lisbonis (Portugal) kui ka Torinos (Itaalia) toimuvale koolitusele (www.inacademy.eu/italy, www.inacademy.eu/portugal).

Euroopa Innovatsiooniakadeemia võimaldab tudengitel omandada oskused, mis on vajalikud innovatiivsest ideest eduka startupi loomiseks. Programmi põhirõhk on IT toodetel ja teenustel (veebi- ja mobiililahendused).

Nõutud oskused:

  1. Java or Swift for mobile development
  2. PHP or Python for backend
  3. HTML for front end
  4. CSS for front end
  5. JavaScript for front end

TTÜ infotehnoloogia teaduskond toetab motiveeritumaid IT tudengeid programmikulusid katva stipendiumiga (tavaväärtus u. 1600€). Lennupiletite (max 250€), majutuskulude (700 – 900 €) ja toitlustuse eest tasub tudeng ise.

Euroopa Innovatsiooniakadeemias osalemiseks: Saada motivatsioonikiri, CV ja akadeemiline õiend aadressile info@inacademy.eu. Dokumentide esitamise tähtaeg on 1. jaanuar 2018.

Lisainfo: info@inacademy.eu, www.inacademy.eu

 

 

 

 

 

Allikas: www.ttu.ee/ttu-infotehnoloogia-teaduskond-kuulutab-valja-stipendiumikonkursi-euroopa-innovatsiooniakadeemias-osalemiseks/