Asutajad ja juhtimine

IT Kolledži põhikiri.

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) asutajateks on:

Eesti Vabariik (Haridus- ja Teadusministeerium esinduses)
Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
Eesti Telekom
Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool

IT Kolledži nõukogu:

Peeter Lorents IT Kolledži rektori kt Peeter.Lorents@itcollege.ee
Raili Sassian
HITSA esindaja Raili.Sassian@hitsa.ee
Merle Varendi kvaliteejuht prorektori ülesannetes Merle.Varendi@itcollege.ee
Kaido Kikkas dotsent Kaido.Kikkas@itcollege.ee
Jaanus Pöial dotsent Jaanus.Poial@itcollege.ee
Mihkel Kristofer Vajak
IT Kolledži tudeng Mihkel.Vajak@itcollege.ee
Kätlin Lisete Kärolin Nõgols
IT Kolledži tudeng Katlin.Nogols@itcollege.ee

HITSA juhatus:

Ene Koitla juhatuse liige Ene.Koitla@hitsa.ee