Õppejõud

    EIK õppejõu kvalifikatsiooninõuded, valimise kord ja tegevuse põhimõtted
Peeter Lorents, PhD dotsent peeter.lorents@itcollege.ee 628 5820
 Lembit Viilup Lembit Viilup, PhD lektor lembit.viilup@itcollege.ee 628 5841
  Kristiina Hakk, PhD dotsent kristiina.hakk@itcollege.ee 628 5847
 Kaido Kikkas Kaido Kikkas, PhD vanemlektor kakk@kakupesa.net 628 5826
Toomas Lepikult Toomas Lepikult, PhD dotsent toomas.lepikult@itcollege.ee 628 5840
 Jaanus Pöial Jaanus Pöial, PhD dotsent jaanus.poial@itcollege.ee 628 5843
 Truls Ringkjob Truls T. Ringkjob, MSc lektor truls.ringkjob@itcollege.ee 628 5848
 Roman Kuchin Roman Kuchin, MSc
lektor roman.kuchin@itcollege.ee 628 5849
 Margus Ernits Margus Ernits, MSc lektor margus.ernits@itcollege.ee
Mait Poska Mait Poska  assistent
(Microsofti tehnoloogiad)
mait.poska@itcollege.ee   628 5845
 Edmund Laugasson  Edmund Laugasson, MSc lektor edmund.laugasson@itcollege.ee   628 5842
Lauri Võsandi Lauri Võsandi, MSc lektor lauri.vosandi@itcollege.ee  6285 868
Meelis Antoi lektor meelis.antoi@itcollege.ee
Paul Leis, PhD
dotsent paul.leis@itcollege.ee
Erika Matsak, PhD
dotsent erika.matsak@itcollege.ee