Õppejõud

    EIK õppejõu kvalifikatsiooninõuded, valimise kord ja tegevuse põhimõtted
Kalle Tammemäe, PhD dotsent kalle.tammemae@ttu.ee 628 5850
Peeter Lorents, PhD dotsent peeter.lorents@itcollege.ee 628 5820
 Lembit Viilup Lembit Viilup, PhD lektor lembit.viilup@itcollege.ee 628 5841
  Kristiina Hakk, PhD dotsent kristiina.hakk@itcollege.ee 628 5847
 Kaido Kikkas Kaido Kikkas, PhD dotsent kakk@kakupesa.net 628 5826
Toomas Lepikult Toomas Lepikult, PhD dotsent toomas.lepikult@itcollege.ee 628 5840
 Jaanus Pöial Jaanus Pöial, PhD dotsent jaanus.poial@itcollege.ee 628 5843
 Edmund Laugasson Edmund Laugasson, MSc lektor edmund.laugasson@itcollege.ee   628 5842
Meelis Antoi, MSc
lektor,
programmijuht
(IT süsteemide arendus)
meelis.antoi@itcollege.ee 628 5834,
590 66142
Siim Vene, MSc
lektor,
programmijuht
(IT süsteemide administreerimine)
siim.vene@itcollege.ee
Paul Leis, PhD
dotsent,
programmijuht (Infosüsteemide analüüs,
Infosüsteemide analüüs ja kavandamine)
paul.leis@itcollege.ee
Valdo Praust, MSc lektor,
programmijuht
(Küberturbe tehnoloogiad)
valdo.praust@itcollege.ee
Tauseef Ahmed, PhD
lektor tauseef.ahmed@ttu.ee
Mohammad Tariq Meeran, PhD
lektor mohammad.meeran@ttu.ee 628 5848
Aleksei Talisainen
lektor aleksei.talisainen@ttu.ee