Õppejõud

 Lembit Viilup Lembit Viilup, PhD dotsent lembit.viilup@itcollege.ee 628 5841
  Kristiina Hakk, PhD dotsent kristiina.hakk@itcollege.ee 628 5847
 Kaido Kikkas Kaido Kikkas, PhD dotsent kakk@kakupesa.net 628 5826
Toomas Lepikult Toomas Lepikult, PhD dotsent toomas.lepikult@itcollege.ee 628 5840
 Jaanus Pöial Jaanus Pöial, PhD dotsent jaanus.poial@itcollege.ee 628 5843
  Kärt Rummel, PhD dotsent kart.rummel@itcollege.ee 628 5846
 Truls Ringkjob Truls T. Ringkjob, MSc lektor truls.ringkjob@itcollege.ee 628 5848
 Roman Kuchin Roman Kuchin lektor roman.kuchin@itcollege.ee 628 5849
Linnar Viik Linnar Viik lektor linnar.viik@itcollege.ee  
 Margus Ernits Margus Ernits, MSc lektor margus.ernits@itcollege.ee 628 5868
 Tiia Tänav, MSc lektor tiia.tanav@itcollege.ee 628 5842
Mait Poska Mait Poska  assistent
(Microsofti tehnoloogiad)
mait.poska@itcollege.ee   628 5845
   Katrin Loodus, MSc lektor katrin.loodus@itcollege.ee   628 5834

EIK õppejõu kvalifikatsiooninõuded, valimise kord ja tegevuse põhimõtted