Õppejõud

    EIK õppejõu kvalifikatsiooninõuded, valimise kord ja tegevuse põhimõtted
Peeter Lorents, PhD dotsent peeter.lorents@itcollege.ee 628 5820
 Lembit Viilup Lembit Viilup, PhD lektor lembit.viilup@itcollege.ee 628 5841
  Kristiina Hakk, PhD dotsent kristiina.hakk@itcollege.ee 628 5847
 Kaido Kikkas Kaido Kikkas, PhD dotsent kakk@kakupesa.net 628 5826
Toomas Lepikult Toomas Lepikult, PhD dotsent toomas.lepikult@itcollege.ee 628 5840
 Jaanus Pöial Jaanus Pöial, PhD dotsent jaanus.poial@itcollege.ee 628 5843
 Truls Ringkjob Truls T. Ringkjob, MSc lektor truls.ringkjob@itcollege.ee 628 5848
Mait Poska Mait Poska  assistent
(Microsofti tehnoloogiad)
mait.poska@itcollege.ee   628 5845
 Edmund Laugasson Edmund Laugasson, MSc lektor edmund.laugasson@itcollege.ee   628 5842
Meelis Antoi, MSc
lektor,
programmijuht
(IT süsteemide arendus)
meelis.antoi@itcollege.ee 628 5834,
590 66142
Siim Vene, MSc
lektor,
programmijuht
(IT süsteemide administreerimine)
siim.vene@itcollege.ee
Paul Leis, PhD
dotsent,
programmijuht (Infosüsteemide analüüs,
Infosüsteemide analüüs ja kavandamine)
paul.leis@itcollege.ee
Erika Lorents, PhD
dotsent erika.matsak@itcollege.ee
  Nadežda Furs-Nižnikova, MBA
lektor nadezda.furs@itcollege.ee 588 60030
Tauseef Ahmed lektor tauseef.ahmed@ttu.ee
Mohammad Tariq Meeran lektor mohammad.meeran@ttu.ee