Personal

 

 mv_peeter Peeter Lorents
rektori kt
peeter.lorents@itcollege.ee 628 5820
Merike Spitsõn
õppeosakonna juhataja
merike.spitson@itcollege.ee 628 5808
Dagmar Tamme Dagmar Tamme
õppetöö spetsialist (tõendid ja vastuvõtt)
dagmar.tamme@itcollege.ee 628 5830 My status vastuvott_itcollege
Marju Moor
kaugõppe konsultant
marju.moor@itcollege.ee 628 5837 My status info_itcollege
Martina Tsänkmann
rahvusvahelise õppe spetsialist,
õppekonsultant (päeva- ja
õhtuõpe)
martina.tsankmann@itcollege.ee 628 5831
Riina Tallo Riina Tallo
praktika spetsialist
riina.tallo@itcollege.ee 628 5822
  Nele Teearu
päeva- ja õhtuõppe konsultant
 nele.teearu@itcollege.ee 628 5835
Merle Varendi Merle Varendi
kvaliteedijuht
merle.varendi@itcollege.ee 628 5812
  Katri Samarütel
jurist
katri.samarutel@hitsa.ee  628 5809
Raili Reimer Raili Sassian
jurist-personalijuht
raili.sassian@hitsa.ee  628 5821
Marje Meenov Marje Meenov
turundusjuht
marje.meenov@itcollege.ee 628 5817
 Siim Kruusmaa Siim Kruusmaa
infosüsteemide juht
siim.kruusmaa@itcollege.ee 628 5823
Veiko Tuul
linuxi administraator
veiko.tuul@itcollege.ee 628 5863
  Karin Kuldmets
täiendusõppe projektijuht (ruumide rent)
karin.kuldmets@itcollege.ee 628 5833
Kätlin Klausson Kätlin Klausson
büroo assistent
katlin.klausson@itcollege.ee 628 5800
Juri Tretjakov
haridustehnoloog – multimeedia spetsialist
juri.tretjakov@itcollege.ee 628 5829
Joel Kivi Joel Kivi
haridustehnoloog – multimeedia spetsialisti assistent
joel.kivi@itcollege.ee 628 5829
5645 4710
Liis Kadde Liis Miller
kaugõppe konsultant (lapsehoolduspuhkusel)
Annika Armipaik-Nukki
praktika spetsialist
(lapsehoolduspuhkusel)
Tiit Toomel Tiit Toomel
tehnik (maja haldus)
628 5865