Personal

 

mv_peeter Peeter Lorents
direktor
peeter.lorents@itcollege.ee 628 5820
Thea Sogenbits
asedirektor (täiendusõpe, ruumide rent)
thea.sogenbits@itcollege.ee 628 5808  info_itcollege
Kerli Zarinš
büroo assistent
kerli.zarins@itcollege.ee 628 5800
Dagmar Tamme Dagmar Tamme
programmijuhi abi
(IT süsteemide arendus,
Küberturbe tehnoloogiad)
dagmar.tamme@itcollege.ee 628 5830
  Nele Teearu
programmijuhi abi
(IT süsteemide administreerimine, Infosüsteemide analüüs,
Infosüsteemide analüüs ja kavandamine)
 nele.teearu@itcollege.ee 628 5835
Meelis Antoi
programmijuht
(IT süsteemide arendus)
meelis.antoi@itcollege.ee 628 5834,
590 66142
Siim Vene
programmijuht
(IT süsteemide administreerimine)
siim.vene@itcollege.ee
Paul Leis
programmijuht
(Infosüsteemide analüüs,
Infosüsteemide analüüs ja kavandamine)
paul.leis@itcollege.ee
Riina Tallo Riina Tallo
praktikavaldkonna juht
riina.tallo@itcollege.ee 628 5822
Marje Meenov Marje Meenov
turundusjuht
marje.meenov@itcollege.ee 628 5817
 Siim Kruusmaa Siim Kruusmaa
infosüsteemide juht
siim.kruusmaa@itcollege.ee 628 5823
Veiko Tuul
linuxi administraator
veiko.tuul@itcollege.ee 628 5863
Joel Kivi Joel Kivi
haridustehnoloog – multimeedia spetsialist
joel.kivi@itcollege.ee 628 5829
5645 4710
Martina Tsänkmann
rahvusvahelise õppe spetsialist,
õppekonsultant (päeva- ja
õhtuõpe)
(lapsehoolduspuhkusel)
Tiit Toomel Tiit Toomel
tehnik (maja haldus)
628 5865