Personal

 

         
Tiit Roosmaa Tiit Roosmaa
rektor
tiit.roosmaa@itcollege.ee 628 5820  
Toomas Lepikult
prorektor
 toomas.lepikult@itcollege.ee 628 5840  
Inga Vau
õppeosakonna juhataja
inga.vau@itcollege.ee 628 5836  
Pille Juust Pille Juust
õppetöö peaspetsialist (õppetöö koordineerimine)
pille.juust@itcollege.ee 628 5832  
Dagmar Tamme Dagmar Tamme
õppetöö spetsialist (tõendid ja vastuvõtt)
dagmar.tamme@itcollege.ee 628 5830 My status vastuvott_itcollege
Liis Kadde Liis Miller
kaugõppe konsultant (lapsehoolduspuhkusel)
     

Marju Moor
kaugõppe konsultant

 

marju.moor@itcollege.ee  628 5837 My status info_itcollege
Martina Tsänkmann
rahvusvahelise õppe spetsialist,
õppekonsultant (päeva- ja
õhtuõpe)
martina.tsankmann@itcollege.ee 628 5831  

Jacqueline Ergma
praktika spetsialist

 jacqueline.ergma@itcollege.ee  628 5822  

Annika Armipaik-Nukki
praktika spetsialist
(lapsehoolduspuhkusel)

 annika.armipaik-nukki@itcollege.ee    
  Nele Teearu
päeva- ja õhtuõppe konsultant
 nele.teearu@itcollege.ee  628 5835  
  Merike Spitsõn
õppekavade arendusjuht
 merike.spitson@itcollege.ee  628 5808  
Merle Varendi Merle Varendi
kvaliteedijuht
merle.varendi@itcollege.ee 628 5812  
  Nele Laas
personalijuht
nele.laas@hitsa.ee 628 5821  
  Katri Samarütel
jurist
 katri.samarutel@hitsa.ee  628 5809  
Raili Reimer

Raili Sassian
jurist-personalijuht
(lapsehoolduspuhkusel)

     
Marje Meenov Marje Meenov
turundusjuht
marje.meenov@itcollege.ee 628 5817  
 Siim Kruusmaa Siim Kruusmaa
infosüsteemide juht
siim.kruusmaa@itcollege.ee 628 5823  

Veiko Tuul
linuxi administraator

 veiko.tuul@itcollege.ee    
 

Karin Kuldmets
täiendusõppe projektiijuht (ruumide rent)

karin.kuldmets@itcollege.ee 628 5833  
Kätlin Klausson

Kätlin Klausson
büroo assistent 

katlin.klausson@itcollege.ee 628 5800  
Juri Tretjakov
haridustehnoloog – multimeedia spetsialist
juri.tretjakov@itcollege.ee 628 5829  
Tiit Toomel Tiit Toomel
tehnik (maja haldus)
  628 5865