Uudishimupäev

Huvitatud IT Kolledžist? UUDISHIMUPÄEVA PLAKAT - vaata, prindi, saada sõbrale!

REGISTREERIMINE UUDISHIMUPÄEVALE JA TÖÖTUBADESSE toimub SIIN.

20. märts 2014, kell 12:00-15:00

Koht: Raja 4C, Tallinn

Uudishimupäeval toimuvad põnevad töötoad, viiakse läbi ekskursioon õppehoones ja tutvutakse õppimisvõimalustega.

Uudishimupäevale on oodatud kõik, kes soovivad jätkata õpinguid IT erialadel. IT Kolledž annab praktilise rakendusliku kõrghariduse IT süsteemide administreerimise, IT süsteemide arenduse ja Infosüsteemide analüüsi õppekavadel. Oodatud on ka uudishimulikud, kes soovivad veeta lihtsalt ühe põneva päeva IT Kolledžis.

Uudishimupäeva avab IT Kolledži rektor sissejuhatava loenguga. Seejärel räägivad õppekavajuhid IT Kolledži õppekavadest ja tudengid tutvustavad tudengielu ning räägivad koos vilistlastega oma õppimiskogemusest ja sellest, miks nad otsustasid IT Kolledžisse õppima tulla.

Kell 13:00 toimub ekskursioon IT Kolledži õppehoones, kus saab tutvuda erinevate õpperuumide, laborite ja arvutiklassidega. Avatud on INFOPUNKT, kus saab küsida kõike sisseastumise kohta. Kell 13:30 algavad TÖÖTOAD, kus saab õppida arvutikaablit punuma ja wifi võrku ehitama. Toimub populaarne “Mutukate meisterdamise töötuba”, kus IT Kolledži Robootikaklubi liikmed õpetavad, kuidas meisterdada väike hambaharja robot. IT Kolledži Robootikaklubi õpetab ka sumoroboteid programmeerima, töötuba lõppeb sumorobotite vahelise turniiriga.

Sisseatumisdokumentide vastuvõtt IT Kolledži päeva- ja õhtuõppe õppekavadele toimub 26. juuni – 4. juuli 2014 ja vastuvõtt kaugõppe õppekavadele toimub 10. – 16. september 2014.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž on 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mida haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA). IT Kolledžis on võimalik omandada rakenduslik kõrgharidus õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus ja Infosüsteemide analüüs. Kokku õpib IT Kolledži päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 900 õppuri. IT Kolledžist on suundunud Eesti IT tööjõuturule 649 IT spetsialisti.

VAATA: Uudishimupäeva töötubade tutvustus – EIK 2013

 

Lisainfo:

Marje Meenov, turundusjuht
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Tel 6285 817
E-post: Marje.Meenov@itcollege.ee

 

 

Free via Skype