Meteor.js intensiivkoolitus

Õppejõud: Krister Viirsaar (Lõpetanud University of Bradford-i, omandanud bakalaureusekraadi Computer animation and special effects erialal. Omab 5-aastast kogemust tarkvara arendajana, töötab Eesti Infotehnoloogia Kolledžis õppejõuna, tegelenud aastaid Meteor.js'i arendajana).
Toimumisaeg: 22. aprill, kell 10.00-16.00
Ruum: 320 (arvutiklass)
Kategooria: Tarkvaraarendus
Maht: 8 akadeemilist tundi
Hind: 175 EUR

Eesmärk: Õpetada programmeerijale selgeks raamistik Meteor.js, mis on tõenäoliselt üks kiireimaid reaalaja aplikatsiooni ehitamise vahend.

Eelteadmised: Programmeerija, vähemalt ühe aastase töökogemusega. Meteor põhineb JavaScriptil, ehk vähemalt ühe keele põhjalik tundmine on vajalik, et koolitusel osaleda.

Sihtgrupp: Programmeerijad, kes soovivad uue põlvkonna töövahendit õppida.

Lühike sisukirjeldus: 

Koolitus on programmeerijatele, kes soovivad kiiresti tutvust teha ühe uuendusliku töövahendiga.

Miks seda üldse õppida? Iga tehnoloogia areneb ning vahel on hea uurida, mis maailmas toimub, et enda tarkvarasid kaasajastada (või välja vahetada).

Meteori eripära seisneb tema reaktiivses loomuses. Nii andmete sünkimine serveriga kui ka kasutajaliidese uuendamine on sulle ette ära lahendatud ja see võimaldab tänapäevase veebirakenduse ülikiiret ehitamist. Seda ilma kompromissideta!

Uuri platvormi lähemalt http://meteor.com.

Teadmised/oskused peale kursuse läbimist: 

  • Meteor.js
  • React.js koostöös Meteoriga
  • Mongo andmebaas koostöös Meteoriga
  • Serveri üles seadistamine

Hindamiskriteeriumid: oskab kasutada Meteor.js raamistikke. Suudab ühistöö käigus tõendada oma oskusi.

Väljastatavad dokumendid: tunnistus ja tõend. Koolituse läbimisel ja õpiväljundite saavutamisel väljastatakse tunnistus, muudel juhtudel tõend.

 

Registreerumine koolitusele on suletud.