UUS!!! Veebirakenduste arendamine ASP.NET Core platvormil

Õppejõud: Andres Käver (IT Kolledži külalisõppejõud).
Toimumisaeg: 4, 6 aprill, kell 9.00-17.00
Ruum: 320 (arvutiklass)
Kategooria: Tarkvaraarendus
Maht: 16 akadeemilist tundi (õppe kogumaht jaguneb: 50% auditoorne töö 50% praktiline töö).
Hind: 420€ (hinnale lisandub käibemaks).
ASP.NET Core on multiplatvormne (macOS, Linux, Windows), modernne ja ülikiire veebirakenduste arendamise raamistik Microsoftilt. Disainitud spetsiaalselt keskmiste ja suurte rakenduste arendamiseks. Põhiline arenduskeskkond on Visual Studio Windows platvormil - kuid toetatud on ka kõik teised platvormid (Visual Studio Code, Visual Studio for Mac). Kursusel tutvutakse ka andmebaasitehnoloogiatega (ORM, Entity Framework Core) ja enamlevinud arendusmustritega (UOW, Repository, Dependecy Injecton, Factory, jmt). Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, et luua multiplatvormseid veebirakendusi, kasutades C# programmeerimiskeelt, ASP.NET Core ja sellega seotuid raamistikke ja Visual Studiot.

Eesmärk: anda osalejatele teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, et luua multiplatvormseid veebirakendusi, kasutades C# programmeerimiskeelt, ASP.NET Core ja sellega seotuid raamistikke ja Visual Studiot.

Eelteadmised: kursus eeldab algtasemel objektorienteeritud programmeerimise oskust (Java, C#, vmt), SQL-i ja peamiste veebitehnoloogiate (html5, css, js) rahuldavat tundmist.

Sihtgrupp: programmeerijad, kes soovivad omandada põhilised teadmised ASP.NET Core veebirakenduste arendamisest. Koolitus toimumub, kui grupis on minimaalselt 6 osalejat. Maksimaalselt mahub ühele koolitusele 12 osalejat.

Teadmised/oskused peale kursuse läbimist:

 • Kursuse läbinu oskab kasutada Visual Studio tähtsamaid funktsionaalsusi;
 • Kursuse läbinu oskab lihtsama ASP.NET Core rakenduse iseseisvalt (interneti abiga) valmis programmeerida ja veebiserverisse üles panna;
 • Kursuse läbinu tunneb .NET Core ja ASP.NET Core raamistiku võimalusi rakenduste arendamisel.

Lühike sisukirjeldus: ASP.NET Core on multiplatvormne (macOS, Linux, Windows), modernne ja ülikiire veebirakenduste arendamise raamistik Microsoftilt. Disainitud spetsiaalselt keskmiste ja suurte rakenduste arendamiseks. Põhiline arenduskeskkond on Visual Studio Windows platvormil – kuid toetatud on ka kõik teised platvormid (Visual Studio Code, Visual Studio for Mac). Kursusel tutvutakse ka andmebaasitehnoloogiatega (ORM, Entity Framework Core) ja enamlevinud arendusmustritega (UOW, Repository, Dependecy Injecton, Factory, jmt)

Kaetavad teemad: 

 • ASP.NET Core tutvustus, arhitektuuriline ülevaade;
 • Controllers;
 • Views, Razor, Tag helpers;
 • Models;
 • Routing;
 • Client side and MVC;
 • Entity Framework Core;
 • Web API;
 • Security and user management;
 • Deployment.

Hindamiskriteeriumid (lõpetamise tingimused): oskab kasutada Visual Studio tähtsamaid funktsionaalsusi. Suudab iseseisvalt lihtsama ASP.NET Core rakenduse valmis programmeerida ning disainida sellele kasutajaliidese. Tunneb tüüpilise .NET Core ja ASP.NET Core raamistiku võimalusi rakenduste arendamisel.  Oskusi hinnatakse praktiliste ülesannete läbitegemise kaudu ühistöö käigus.

Väljastatavad dokumendid: tunnistus ja tõend. Koolituse läbimisel ja õpiväljundite saavutamisel väljastatakse tunnistus, muudel juhtudel tõend.

Registreeru koolitusele "UUS!!! Veebirakenduste arendamine ASP.NET Core platvormil":

Nimi*:
E-post*:
Telefon*:
Isikukood*:
Arve saaja (nimi, isikukood/reg.nr., aadress, e-post)*:
Palun sisestage pildil nähtav kood*:

(* kohustuslikud väljad)