Tuutorid

IT Kolledžis tegutsevad üliõpilastuutorid, kes on läbinud vastava koolituse. Tuutori poole võid julgesti pöörduda, kui soovid varasemal kursusel olevalt koolikaaslaselt õppetööd või üliõpilaselu puudutavates küsimustes nõu saada.

 

2016/2017 õppeaastal tegutsevad tuutorid

Kristjan Peterson Kristjan Peterson

IT süsteemide arendus
II õa – Kaugõppe
e-post:
kristjan.peterson@itcollege.ee
berit-põldoja Berit Põldoja

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
berit.poldoja@itcollege.ee
taavi-teearu Taavi Teearu

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
taavi.teearu@itcollege.ee
Arti Zirk Arti Zirk

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
arti.zirk@itcollege.ee
Raido Vell Raido Vell

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
raido.vell@itcollege.ee
Martin Kraus Martin Kraus

IT süsteemide administreerimine
III õa
e-post:
martin.kraus@itcollege.ee
Katariina Purru Katariina Purru

IT süsteemide administreerimine
II õa
e-post:
katariina.purru@itcollege.ee
Elina Kuldkepp Elina Kuldkepp

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
elina.kuldkepp@itcollege.ee
Madis Lugus Madis Lugus

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
madis.lugus@itcollege.ee
Marvin Martinson Marvin Martinson

IT süsteemide administreerimine
II õa
e-post:
marvin.martinson@itcollege.ee
Melissa Eenmaa

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
melissa.eenmaa@itcollege.ee
Joonas Jõeleht

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
joonas.joeleht@itcollege.ee
Karell Veskimeister

IT süsteemide arendus
III õa

e-post:
karell.veskimeister@itcollege.ee
Kerli Edasi

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
kerli.edasi@itcollege.ee
Erik Proomann

IT süsteemide administreerimine
III õa

e-post:
erik.proomann@itcollege.ee
Egle Arge

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
egle.arge@itcollege.ee
Gert Sikk

IT süsteemide administreerimine
III õa

e-post:
gert.sikk@itcollege.ee
Marten Tikman

IT süsteemide administreerimine
III õa

e-post:
marten.tikman@itcollege.ee
Vanessa Vorteil

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
vanessa.vorteil@itcollege.ee
Egert Aia

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
egert.aia@itcollege.ee
Timo Lanno

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
timo.lanno@itcollege.ee
Kelli Lukas

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
kelli.lukas@itcollege.ee
Signe Künnapuu

IT süsteemide analüüs
III õa

e-post:
signe.kunnapuu@itcollege.ee
Den-Daniel Dobrus

IT süsteemide arendamine
IV õa

e-post:
den.dobrus@itcollege.ee
Maanus Indov

IT süsteemide arendamine
III õa

e-post:
maanus.indov@itcollege.ee
Lauri-Rihard Liba

IT süsteemide administreerimine
IV õa

e-post:
lauri.liba@itcollege.ee
Raido Kivinurm

IT süsteemide arendamine
V õa

e-post:
raido.kivinurm@itcollege.ee
Marek Lepla

IT süsteemide administreerimine.
VI õa

e-post:
marek.lepla@itcollege.ee
Teele Reede

IT süsteemide administreerimine
V õa

e-post:
teele.reede@itcollege.ee
Sander Saarm

IT süsteemide administreerimine
VI õa

e-post:
sander.saarm@itcollege.ee
Silver Viljaste

IT süsteemide administreerimine
V õa

e-post:
silver.viljaste@itcollege.ee
Kullo-Kalev Aru

IT süsteemide administreerimine
VII õa

e-post:
kullo-kalev.aru@itcollege.ee