Tuutorid 2015/2016

IT Kolledžis tegutsevad üliõpilastuutorid, kes on läbinud vastava koolituse. Tuutori poole võid julgesti pöörduda, kui soovid varasemal kursusel olevalt koolikaaslaselt õppetööd või üliõpilaselu puudutavates küsimustes nõu saada.

 

2015/2016 õppeaastal tegutsenud tuutorid

 

Melissa Eenmaa

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
melissa.eenmaa@itcollege.ee
Joonas Jõeleht

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
joonas.joeleht@itcollege.ee
Karell Veskimeister

IT süsteemide arendus
II õa
e-post:
karell.veskimeister@itcollege.ee
Kerli Edasi

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
kerli.edasi@itcollege.ee
Erik Proomann

IT süsteemide administreerimine
II õa
e-post:
erik.proomann@itcollege.ee
Egle Arge

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
egle.arge@itcollege.ee
Gert Sikk

IT süsteemide administreerimine
II õa
e-post:
gert.sikk@itcollege.ee
Marten Tikman

IT süsteemide administreerimine
II õa
e-post:
marten.tikman@itcollege.ee
Vanessa Vorteil

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
vanessa.vorteil@itcollege.ee
Egert Aia

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
egert.aia@itcollege.ee
Timo Lanno

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
timo.lanno@itcollege.ee
Kelli Lukas

IT süsteemide arendamine
II õa
e-post:
kelli.lukas@itcollege.ee
Signe Künnapuu

IT süsteemide analüüs
III õa
e-post:
signe.kunnapuu@itcollege.ee
Mihkel Künnapas

IT süsteemide arendamine
III õa
e-post:
mihkel.kunnapas@itcollege.ee
Kelly Tragel

IT süsteemide administreerimine
III õa
e-post:
kelly.tragel@itcollege.ee
Lauri-Rihard Liba

IT süsteemide administreerimine
III õa
e-post:
lauri.liba@itcollege.ee
Den-Daniel Dobrus

IT süsteemide arendamine
III õa
e-post:
den.dobrus@itcollege.ee
Maanus Indov

IT süsteemide arendamine
III õa
e-post:
maanus.indov@itcollege.ee
Raido Kivinurm

IT süsteemide arendamine
IV õa
e-post:
raido.kivinurm@itcollege.ee
Marek Lepla

IT süsteemide administreerimine.
VI õa
e-post:
marek.lepla@itcollege.ee
Ahto Luuri

IT süsteemide arendamine
IV õa
e-post:
ahto.luuri@itcollege.ee
Teele Reede

IT süsteemide administreerimine
IV õa
e-post:
teele.reede@itcollege.ee
Anna Carina Vainola

IT süsteemide arendamine
IV õa
e-post:
anna.vainola@itcollege.ee
Silver Viljaste

IT süsteemide administreerimine
IV õa
e-post:
silver.viljaste@itcollege.ee
Matis Alliksoo

IT süsteemide administreerimine
V õa
e-post:
matis.alliksoo@itcollege.ee
Sander Saarm

IT süsteemide administreerimine
V õa
e-post:
sander.saarm@itcollege.ee
Kullo-Kalev Aru

IT süsteemide administreerimine
VI õa
e-post:
kullo-kalev.aru@itcollege.ee
Alo Konno

IT süsteemide administreerimine
VI õa
e-post:
alo.konno@itcollege.ee
Heiki Tamm

IT süsteemide arendamine
V õa
e-post:
heiki.tamm@itcollege.ee
Deniss Suhhanov

IT süsteemide analüüs
V õa
e-post:
deniss.suhhanov@itcollege.ee