ITK aastaraamat

Üliõpilaselu

Üliõpilasesindus

Üliõpilasesinduse 2010/2011 hooaeg oli igati edukas ja produktiivne. Kindlasti aktiivseim ja lõbusaim aeg üliõpilaselus.

Õppetöö
Kogemusterikka aasta sisse mahtus: rektori vahetus, õppejõudude välja vahetamine, uued ained, lisandunud välisõppejõud, kooli kvaliteedi hindamine, … kindlasti midagi veel. Kooli kandideeris rekord arv IT huvilisi, järgmisel aastal on uut rekordit oodata. Usun, et ka meie oleme aidanud kooli õppekorraldust ja sisu arendada.
Üritused
Jätkasime traditsiooniliste Rebasekuu tudengiüritustega – tutvumisõhtu, bowlinguõhtu, rebaste pidu. Novembris said kõik Bowlinguturniiril kätt proovida ja tublimaid autasustati.

Nii nagu varem, osalesime ka sel aasta Teeviidal. Põhilisteks tõmbenumbriteks olid Kinect seadmed, asjalikud tudengid ja loomulikult Tux. Jagasime tohututes kogustes pastakaid ja infolehti. Huvi IT Kolledži vastu oli suur.

Detsembris pidasime maha suhteliselt uue üritusena jõulupeo, mida oli vaid korra varasemalt korraldatud. Von Krahl pakkus oma tugevate seintega tuge tudengitele, vilistlastele ja õppejõududele. Samuti meie lemmikbändile Syntax, tantsutüdrukutele ja legendaarsele jõuluvanale, kellel kingitusi headele lastele kamaluga kotis oli.

Kevad-semestri lõpetab Mätta kuivatamise üritus, mida korraldasime sel aastal koos Eesti Ettevõtluskõrgkooliga Mainor. Mõnus tervitus suvele oli ajastatud täpselt lõpetajate diplomitöö esitamise järgsele päevale, et kellelgi enam sõrmed klavituuri ei sügeleks.

Üha enam panime rõhku tegevuste kvaliteedile, mida toetas tagasisidestamine, mis lõpuks tudengeid tüütama hakkas, aga asja ette läks.

Valimised
Riigikogu valimiste kõrval järgmine oluline valiku koht oli iga-aastane Üliõpilasesinduse valimine. Sel aastal näitasid tudengid üles rekordilist valmisaktiivsust – 44.78%. Eks selle eest oleme kooli WC seintele tänu võlgu, mida propagandaga rikastasime.

Järgmised tublid üliõpilasliidrid:
Jaan Kruusma (esimees)
Erik Kaju (aseesimees)
Katrin Kukk
Inger Romanenko
Taavi Toppi

Ülal olev järjekord sai paika pärast pikka kadalippu, kus alles jäid motiveeritumad, sest valimistulemuste nimekiri oli hoopis teistsugune. Kiitused veel tublidele mitteesindajatest aktivistidele – Sille Martma ja Fred Mihkelsoo.

UFO
Ehk meie kooli kõrvale maandus palju tähelepanu ja kära pälvinud IT Objekt, mida hakkab ohjeldama Taavi Toppi. Edu talle sellega! Küllap sellest veel kuuldakse pikki aastaid!

Uus esinduse koduleht
Erki valimislubadus sai lõpuks teoks, tahab pisut kõpitsemist, aga saab asja küll. Uued jätkavad Erki, Miina ja Kristeli tööd või teevad parema. Pikka iga sellele igatahes!

Kiitused
EIK Nõukogu liikmed, kes meid ära kuulasid ja oli tunda, et tudengite arvamus loeb
Õpposakonna ilusad tüdrukud – alati nõu, jõu ja teibi laenamisega abiks
Kalle Tammemäe – tudengisõbralikeim rektor
Linnar Viik – tõi kooli värskust, pealehakkamist ja UFO
Sigrid Tammiste – alati rõõmsameelne ja abivalmis
Liis Kadde – tuutorite vaimne ema ja ilmselt kõige heatahtlikum inimene maamunal
Merle Varendi – kes meid alati ära kuulas ja korra majja lubas lüüa
Antti Andreimann – igihaljas jõuluvana ja naljamees
Valter Kungla – esinduse valimiste tehniline teostaja ja meie suurepärase ÕISi ohjeldaja
Kaido Kikkas – uue esinduse lehe WordPress konsultant
Margus Ernits – uue esinduse lehe serveri kunn
Siim Kruusma – uue esinduse lehe võrgu kunn
Valentina Turnau – sorav koostöö raamatupidamisküsimustes
Aitäh kõigile valijatele, tulijatele, olijatele ja minejatele! Kõike head eluteel!

Ikka Sinu
Erki Veiko, Miina Sikk, Kristel Viidik, Seda Sahradyan, Holger Rünkaru