TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Dr Keith Devlin avalik loeng videomängudest matemaatikahariduses

07. nov. 2010  Avalikud loengud Uudised

IT Kolledž kutsub Teid XXV avalikule loengule kuulama USA tuntud matemaatiku ja matemaatika populariseerija professor Keith Devlin`i ettekannet videomängudest matemaatikahariduses.

Loeng toimub IT Kolledžis, Raja 4C, 17. novembril kell 16.00-17.30 r. 314. Juttu tuleb sellest, et enamasti on matemaatika õppimist toetavad videomängud loodud põhioskuste treenimiseks ning meenutavad pigem sundabielu videomängude ja traditsioonilise pedagoogika vahel. Siiski kogemuste kasvades antud valdkonnas avaneb võimalus luua tõeliselt uut tüüpi hariduslikke mänge. Loeng keskendub sellele, milliseid pedagoogilisi ning kavandamispõhimõtteid kaasaegsete õppemängude arendajad järgivad ning kuidas see mõjutab õpetamisviise.

Dr Keith Devlin on Stanfordi ülikooli H-STAR instituudi tegevdirektor ja kaasasutaja, Stanfordi uurimiskeskuse Media X võrgustiku kaasasutaja ja CSLI teadus- ja uurimiskeskuse vanemteadur. Ta on kirjutanud 28 raamatut ja avaldanud üle 80 teadusliku artikli, saanud mitmeid teaduspreemiaid ja tunnustatud California osariigi assamblee poolt „innovaatilise ja pikaajalise töö eest matemaatika ja sellega seotud loogika ja lingvistika alal“.

Avalikule loengule palume eelnevalt registreeruda e-mailil: malle.tragon AT itcollege.ee.

Lisainfo:

Sigrid Tammiste, turundusjuht

Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Raja 4C, 12616 Tallinn

Tel 6285 817

E-post: Sigrid.Tammiste@itcollege.ee

www.itcollege.ee