TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

IT Kolledži õppejõud pälvis Microsoftilt kõrge tunnustuse

04. jaan. 2011  Uudised

IT Kolledži õppejõud Heiki Tähis pälvis Microsofti ülemaailmse tunnustusprogrammi Most Valuable Professionals (MVP) tiitli. Heiki on aktiivne Microsofti Eneta kommuuni liige ja panustanud aktiivselt tudengite kasutajagruppi MUG.ee.

MVP tiitliga tunnustatakse tehnoloogiaeksperte, kes on aasta jooksul panustanud oluliselt Microsofti kommuuni arendamisesse. Heiki Tähis on aidanud mitmel Eesti koolil leida sobivaid lahendusi arvutiklasside arendamiseks ning korraldanud regulaarseid Eneta kommuuniõhtuid IT Kolledžis.

”MVP tiitli näol on tegu kõrge tunnustusega, millega pärjatakse kõige enam silma paistnud asjatundjaid. Üks olulisemaid staatusega kaasnevaid võimalusi on jätta oma käejälg tulevastesse Microsofti toodetesse, muuta neid paremaks ja anda otsest tagasisidet tootetiimidele,” kirjeldab Microsofti tehnoloogiaevangelist Andres Sirel MVP tiitliga kaasnevaid hüvesid.

Heiki Tähise sõnul on tiitli suurimaks väärtuseks kiirem ligipääs informatsioonile uute toodete kohta. „Eneseteostamise võimalused on tunnustuse tõttu suuremad, sest MVPde hulka kuulub tähelepanuväärseid inimesi, kellega on au kuuluda ühte kogukonda,” räägib Heiki Tähis.

MVP tiitli saamiseks on vaja varasema MVP või Microsofti töötajate soovitust, kes hindavad kandidaadi tahet ja võimekust teisi aidata ning Microsofti tooteid paremaks muuta. Tiitel omistatakse üheks kalendriaastaks, Eestis on 2011. aastal MVP-sid kokku viis. Kogu maailma tehnoloogiakommuunides osaleb üle 100 miljoni inimese, kellest 4000 on pärjatud Microsofti MVP tiitliga. MVP staatus antakse eelneva aasta panuse eest ja sellega ei kaasne mingeid lisakohustusi.

Täiendavat informatsiooni MVP programmi kohta Eestis leiab siit: www.eneta.ee/kommuun/mvp.

IT Kolledž on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis annab rakenduslikku kõrgharidust õppekavadel IT süsteemide arendus, IT süsteemide administreerimine, Infosüsteemide analüüs ja Tehnosuhtlus. Kokku õpib IT Kolledži neljal õppekaval päevases, õhtuses ja kaugõppes 849 õppurit, nendest rohkem kui pooled riigieelarvelistel õppekohtadel. Kaheksa aasta jooksul on IT Kolledžist suundunud Eesti IT tööjõuturule 418 IT spetsialisti.

Sigrid Tammiste, turundusjuht

Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Raja 4C, 12616 Tallinn

Tel 6285 817

E-post: Sigrid.Tammiste AT itcollege.ee

www.itcollege.ee