TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Matemaatika riigieksamiks saab taas valmistuda Internetis

09. veebr. 2011  Pressiteated
 
2. veebruaril 2011.a. algab IT Kolledžis matemaatika riigieksami ettevalmistuskursus, kus on võimalik osaleda ka e-õppevormis.

 

Juba viiendat aastat on võimalik IT Kolledžis valmistuda matemaatika riigieksamiks e-õppe teel. Virtuaalõpe on eelkõige sobilik neile, kes elavad Tallinnast väljapool. Täiendõppe programmijuhi Signe Ventsel sõnul võimaldab interneti põhine õpe kokku hoida transpordikulu ja aega. Ettevalmistuskursusel saavad osaleda nii kooliõpilased kui töötavad inimesed, kes soovivad edukalt sooritada matemaatika riigieksami.

E-õppe põhisel kursusel osalemiseks on vajalik elementaarne arvuti kasutamise oskus ja juurdepääs internetiühendusega arvutile.

Kursus toimub 02. veebruar – 27. aprill 2011, kes kohapeal soovivad õppida, siis kord nädalas kolmapäeviti kell 16.00-17.30 toimuvad tunnid IT Kolledži aadressil Raja 4C, Tallinn.

Lisaks tehakse kursusel tutvust ka robootikaga ning otsitakse koos vastuseid küsimustele: Kuidas matemaatikat praktikas rakendada? Mis kasu on valemitest ja võrranditest? Käsitletakse matemaatika praktilist rakendamist robootika näidete abil.

Kursuse hind on 80 EURi. IT Kolledžisse õppima asumisel 2011/2012 õppeaastal tagastatakse tulevasele õppurile ettevalmistuskursuse tasu.

Lisainfo ja registreerimine:

Signe Ventsel, täiendõppe programmijuht

Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Raja 4C, 12616 Tallinn

Tel 6285 833

E-post. signe.ventsel AT itcollege.ee

www.itcollege.ee/ettevalmistuskursused