TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

BCSi stipendium IT Kolledži tudengile

12. apr. 2011  Pressiteated

Täna, 11. aprillil 2011 andsid Baltic Computer Systemsi (BCS) ja BCS Koolituse esindajad üle 1400 eurose stipendiumi IT Kolledži esmakursuslasele Veiko Vainule. Tegmist on esimese väljamaksega BCSi poolt astutud stipendiumifondist IT Kolledži tudengitele.

BCSi juhataja Ants Sild rõhutas stipendiumi üleandmisel, et noorte andekate õppurite toetamisega panustab ettevõte Eesti arenguvõimesse.

“Väikerahvana oleme püüelnud kogu aeg vaimult suureks saada. Kaasaegne infotehnoloogia loob Eestile reaalse võimaluse olla maailmas üks juhtivaid e-ühiskondi,” ütles Sild.

Veiko Vainu ütles stipendiumi vastu võttes, et teadis senini BCSi tegemisest meedia kaudu.

”Minu kui mittetöötava üliõpilase jaoks on 1400 eurot päris suur raha. Olen siiani pidanud palju vähemaga hakkama saama ning see on kindlasti abiks,” ütles Vainu.

1989. aastal tegevust alustanud Baltic Computer Systems on vanim Eestis tegutsev arvuti- ja IT- firma.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž (EIK) on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse hallatav eraõiguslik rakenduskõrgkool, mis on tegutsenud 11 aastat. IT Kolledžis õpib hetkel päevases, õhtuses ja kaugõppes ligi 800 õppurit.

Fotol (vasakult): BCS Koolituse tegevjuht Urve Mets annab stipendimi tunnistuse üle Veiko Vainule; pidulikku hetke jälgivad IT Kolledži kvaliteedijuht Merle Varendi ja ja AS BCS juhataja Ants Sild (www.itcolage.ee/….)

Lisainfo:

Sigrid Tammiste, turundusjuht

Eesti Infotehnoloogia Kolledž

Telefon: 628 5817

E-post: Sigrid.Tammiste@itcollege.ee

www.itcollege.ee