TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

ITL kutsub tudengeid osalema IT-erialade populariseerimise teavitusüritustele

09. nov. 2011  Teated tudengitele

Sa juba kindlasti tead, et tänapäeva maailma läbivaks ja ühiseks nimetajaks on kujunenud IT, sest selle areng määrab järjest enam kõikide eluvaldkondade käekäiku. Infotehnoloogia kiire areng annab praegu ja ka tulevikus paljudele noortele võimaluse ennast IT-aladel realiseerida, leida tööd esialgu võimatuna tunduvates sektorites – moetööstus, kujutav kunst, meedia jne. IKT sektor on suure tööjõuvajadusega ning sellest tulenevalt on iga otsus seda ala õppima minna sektorile ülitähtis.

Tulenevalt IKT kiirest arengust ja kasvavast tööjõu vajadusest on IKT valdkonna ettevõtjad ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit otsustanud viia läbi koolikülastusi, mille kaudu saab informatsiooni anda otse noortelt noortele.

Kui Sul on mõtteid, kogemusi ja ideid, mida soovid teistega jagada, siis oled alati oodatud meiega koole külastama. Eakaaslaste elav ja vaimukas diskussioon on parim motivaator kutsumaks noori IT-alasid õppima.

Tudengile garanteerime TASUTA sõidu ja lõunasöögi. Lisaboonusteks on uute kontaktide (sealhulgas Eesti juhtivate IKT ettevõtete juhtide) loomine ja esinemishirmust ülesaamine! Oodatud on huvilised, kes tuleksid kaasa nii koolikülastustele, messidele või osaleksid IT öö korraldamisel.

Programmi kohta leiad uudise SIIT. Järgmine koolikülastus toimub 15. novembril 2011 Kohtla-Järve gümnaasiumisse. Oma osalemise soovist anna palun teada saates e-kirja: hedi.uustalu@gmail.com või sigrid@itcollege.ee.

Info edastas:

Sigrid Tammiste, IT Kolledži turundusjuht

Tel. 6285 817

E-post: sigrid@itcollege.ee