TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

IT Kolledži robootikaklubi osaleb Robotexil

25. nov. 2011  Teated tudengitele Uudised

Sel pühapäeval astuvad TTÜ Spordihoones toimuval robotite võistlusel kell 10:45 võistlustulle IT Kolledži robootikaklubi jalgpallirobotid. Eelmisel aastal tõid kolledži meeskonnad Neve ja Madistajad kolledžile esikohad.

Samuti viivad IT Kolledži tudengid läbi sumorobotite töötuba, mis toimub laupäeval, 26. novembril kell 11:00-13.30. Töötuba on jõukohane 9-12 klassi õpilastele ja seal osalemiseks ei pea omama varajasemat programmeerimise kogemust. Töötoa esimeses pooles toimub loeng, millele järgneb robotite programmeerimine. Töötuba lõppeb väikese võistlusega, kus sumorobotid jõudu katsuvad.

IT Kolledži robotid on pikaajalise ajalooga võistlusel saavutanud nii kaksik- kui kolmikvõitusid. Robootikaklubi (http://robot.itcollege.ee) tegutseb IT Kolledžis aastast 2002, mille eestvedajaks on kolledži õppejõud Margus Ernits.

Töötubadesse registreerimine toimub Robotexi kodulehelt (www.robotex.ee).

ROBOTEX on Tehnikaülikooli, Tartu Ülikooli ja IT Kolledži korraldatud avalik rahvusvaheline robotivõistlus, mis toimub alates aastast 2001.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž (EIK) on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis on tegutsenud 11 aastat. IT Kolledž annab rakenduslikku kõrgharidust IT süsteemide arendamise, IT süsteemide administreerimise, Infosüsteemide analüüsi ja Tehnosuhtluse erialadel.

Info edastas:

Sigrid Tammiste

IT kolledži turundusjuht

Tel. 6285 817

sigrid@itcollege.ee

www.itcollege.ee