TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Matemaatika riigieksamiks saab valmistuda Internetis

09. jaan. 2012  Pressiteated

1. veebruaril 2012 algab IT Kolledžis matemaatika riigieksami ettevalmistuskursus, kus on võimalik osaleda ka e-õppevormis.

IT Kolledžis saab taaskord valmistuda matemaatika riigieksamiks e-õppe teel. Virtuaalõpe on eelkõige sobilik neile, kes elavad Tallinnast väljapool. Täiendkoolituse programmijuhi Signe Ventsel sõnul võimaldab interneti põhine õpe kokku hoida transpordikulu ja aega. Ettevalmistuskursusel saavad osaleda nii kooliõpilased kui töötavad inimesed, kes soovivad edukalt sooritada matemaatika riigieksami.

E-õppe põhisel ettevalmistuskursusel osalemiseks on vajalik elementaarne arvuti kasutamise oskus ja juurdepääs internetiühendusega arvutile.

Kursus toimub 01. veebruar – 25. aprill 2012, kes kohapeal soovivad õppida, siis kord nädalas kolmapäeviti kell 16.00-17.30 toimuvad tunnid IT Kolledži aadressil Raja 4C, Tallinn.

Lisaks tehakse kursusel tutvust ka robootikaga ning otsitakse koos vastuseid küsimustele: Kuidas matemaatikat praktikas rakendada? Mis kasu on valemitest ja võrranditest? Käsitletakse matemaatika praktilist rakendamist robootika näidete abil.

Kursuse hind on 80 EURi. IT Kolledžisse riigieelarvevälisele õppekohale õppima asumisel 2012/2013 õppeaastal tagastatakse õppurile ettevalmistuskursuse tasu. Samuti tagastab maksuamet kursuse tasust 21% neile, kes esitavad koolituse tasuja (näiteks vanema) isikukoodi ja nime.

Lisainfo ja registreerimine:

Signe Ventsel

IT Kolledži täiendusõppe programmijuht

E-post: Signe.Ventsel@itcollege.ee

Tel 6 285 833

www.itcollege.ee/ettevalmistuskursused

Teate edastas:

Sigrid Tammiste

EITSA/IT Kolledži turundusjuht

E-post: Sigrid.Tammiste@itcollege.ee 

Tel 6 285 817