TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

IT Kolledžisse sisseastujate huvi on jätkuvalt suur

11. juuli 2012  Pressiteated

Täna lõpeb IT Kolledžis riigieelarvelistele õppekohtadele vastuvõtt. Riigieelarvevälistele õppekohtadele saab sisseastumisavaldusi esitada kuni 18. juulini.

IT Kolledžisse on esitatud täna hommikuse seisuga riigieelarvelisetele õppekohtadele 623 avaldust ja riigieelarvevälistele õppekohtadele 146 sisseastumisavaldust. Esimese vastuvõtu nädalaga laekus 100 avaldust enam kui varasematel aastatel samal perioodil.

IT Kolledžisse sisseastumise põhjusena on nimetatud head mainet ja huvi infotehnoloogia valdkonna vastu. Samuti tuuakse esile infotehnoloogia sektoris pakutavaid häid töötingimusi. IT Kolledžit peetakse parimaks IT-alasid õpetavaks kõrgkooliks.

Sisseastujate seas on huvilisi, kes kandideerivad teist aastat olles vahepeal õppinud mõnes teises kõrgkoolis. Sel aastal saab kandideerida päevaõppesse IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arenduse õppekavadele ning Infosüsteemide analüüsi õhtuõppe õppekavale.

IT Kolledžisse sisseastujatele on esmakordselt 125 riigieelarvelist õppekohta.

Dokumentide vastuvõtt toimub riigieelarvelistele (RE) õppekohtadele 26. juuni – 11. juuli 2012 ja riigieelarvevälistele (REV) kohtadele 26. juuni – 18. juuli 2012.

Vastuvõtt kaugõppesse toimub 10. – 18. september 2012.

Sisseastumise kohta leiab infot www.itcollege.ee/sisseastujale.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž (EIK) on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse (EITSA) poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mis on tegutsenud 12 aastat.

Lisainfo:
Dagmar Tamme, õppetöö spetsialist
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Tel 6285 830
E-post: Dagmar.Tamme@itcollege.ee
Skype: vastuvott_itcollege

Teate koostas:
Sigrid Tammiste, turundusjuht
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Raja 4C, 12616 Tallinn
Tel 6285 817
E-post: Sigrid.Tammiste@itcollege.ee
www.itcollege.ee