TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Konverents “IT kui Eesti majandusmootor 2020” 20.03.2013 IT Kolledžis

18. veebr. 2013  Uudised

Aasta 2020 ei ole enam kaugel. Uued visioonid, tehnoloogilised innovatsioonid ja nõudmised tööjõuturule nõuavad kohest reageerimist, et Eesti suudaks 2020. aastal olla endiselt üks innovatiivsemaid ja ärksamaid riike. Seega vajab meie hariduselu värskendust ja tööjõuturg kompetentseid töötajaid.

Et tekiks ühtne arusaam IKT sektori koostööst ja ootustest ärisektori, kutsekoolide ning kõrgkoolide vahel, kutsume Teid osalema konverentsil IT kui Eesti majandusmootor 2020. Konverents toimub 20. märtsil 2013, kell 9.00 – 16.30, IT Kolledžis, Raja 4C, Tallinn.

Konverentsi peaeesmärgiks on Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) valdkonna tööandjate, kutsekoolide ja kõrgkoolide vahelise koostöö tihendamine ning ühtsete arusaamade loomine, kuidas IKT interdistsiplinaarsuse suurenemine mõjutab haridust ja ärikeskkonda tulevikus.
Et arutelud ei jääks vaid arutlemiseks, siis seekord
• korraldame töötoad haridusasutuste ja tööandjate vahel
• paneeldiskussiooni kaasame ärksamaid mõtlejaid nii IKT sektorist, kui teistest valdkondadest ja ka avalikust sektorist
• toome selgust Eestis ja rahvusvaheliselt toimuvatesse hariduse kvaliteedi hindamistesse ning selgitada nende mõjusid tööjõuturule ja õppekorraldustele. Analüüsime erinevaid case study’sid, esinejateks e-skills UK esindaja John O. Sulliwan ja prantsuse interdistsiplinaarse hariduse isikliku näitena P.Gerlier, PhD
• selgitame IKT-ettevõtjate ootusi tulevasele töötajale

Konverentsi programm on kättesaadav ITL kodulehel. Konverentsil osalemisest palun andke teada Kutsekoja kodulehe registreerumise keskkonnas.
NB! Konverents on osalejatele tasuta.

Oled väga oodatud konverentsile, kui soovid kaasa rääkida tuleviku IKT-hariduse kujundamises ja anda oma panus!

Ootame aktiivset osavõttu,

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, Eesti Infotehnoloogia SA, Kutsekoda SA, Innove SA, Eesti IKT klaster.

 

Täpsem informatsioon:
Maire Nilgo, maire@kutsekoda.ee, 5563 4673
Doris Põld, doris.pold@itl.ee, 511 44 11

Info edastas:
Marje Meenov, turundusjuht
Eesti Infotehnoloogia SA / IT Kolledž
Tel 6285 817
E-post: marje.meenov@itcollege.ee
www.eitsa.ee
www.itcollege.ee