TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

KEVADSEMINAR

21. apr. 2015  Teated tudengitele Uudised

Kas Sa tead, mida tähendab „PERSOONIBRÄND“ ja kuidas seda endale luua? Mida õppisid ja millega tegelevad meie kooli TUUTORID?

Laienda oma silmaringi ja tule reedel, 24.04.2015 kell 14.00 ruumi 316

KEVADSEMINARILE!

Registreeru SIIN.

Kevadseminarile on oodatud kõik tudengid, kes soovivad arendada oma sotsiaalseid oskusi või õppida tuutoriks ning sügisel aidata „ITIREBASEID“. Juhul, kui Sa ei soovi tuutoriks hakata, „persoonibrändi“ soovid ju ikka! Head nõu annab Karin Luiga, BDO Eesti turundus – ja kommunikatsioonijuht.

KEVADSEMINARI PLAKAT

Lisainfo:

Marju Moor
marju.moor@itcollege.ee
tel 6 285 837

 

Karin Luiga
BDO Eesti turundus – ja kommunikatsioonijuht

Karin on teenuste turunduse valdkonnas kogenud spetsialist. Ta on üle kümne aasta töötanud advokaadibüroode võrgustikus, kus ta viimastel aastatel keskendus turunduse koordineerimisele Baltikumis ning omandas väärtuslikke kogemusi piiriülest koostööd juhtides.

Lisaks pikaajalisele kogemusele selles valdkonnas, on ta kommunikatsioonijuhtimise magister ning tema magistritöö valiti 2013/2014 õppeaastal Tallinna Ülikooli üliõpilastööde konkursil kolmandale kohale sotsiaalteaduste valdkonnas. Alates 2014 sügisest annab Karin loenguid Tallinna Ülikooli kommunikatsiooni instituudis.

Teemad: Igal inimesel tuleb ette olukordi, kus ta peab mõtlema eneseturunduse peale. Olgu selleks siis kandideerimine tööle, mõnda programmi, stipendiumile vms.

Miks on mõned edukamad, kui teised?

Kas väga headest erialateadmistest piisab, et olla edukas omal alal?

Kuidas seltskonnas positiivselt silma paista või hoopis ilusale tüdrukule/poisile meeldida?

Varem või hiljem tuleb igaühel kasuks oma persoonibrändi peale mõtlema hakkamisest ja selle teadlik juhtimine on tänuväärne tegevus.