TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Asjade Interneti ja Big Data hinnatud ekspert Mark Torr peab IT Kolledžis avaliku loengu

Mark Torr6. septembril 2016 kell 12.00 peab IT Kolledžis avaliku loengu asjade Interneti ja Big Data hinnatud ekspert Mark Torr, kes on Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni analüütika ja IoT valdkonna vastutav tootejuht. Loengut modereerib Primend OÜ tegevjuht, Toomas Mõttus.

Mark Torr on andmehalduse, analüütika ja aruandluse vallas töötanud üle 20 aasta, enamik sellest möödus juhtivatel kohtadel SAS Instituudis. Ta on töötanud klientidega tervest maailmast ja kõikidest valdkondadest, aidates neil näha, kuidas analüütikaga andmed ettevõttele tõeliseks väärtuseks muuta. Mark Torr on analüütika ja suurte andmete valdkonnas tuntud tegija, kes on rääkinud mitmetel konverentsidel, lisaks on Mark aktiivne ja väärtustatud blogija (www.marktorr.com) ning arvamusliider IoT ja Big Data teemadel.

IT Kolledži loengul keskendub Mark IoT ja analüütika visioonile aastaks 2020 ning samuti räägib juba olemasolevatest ja töötavatest lahendustest. Mark on tuntud oma elavate ja praktilistest näidetest tulvil loengute poolest, mis on ühtlasi inspireerivad kui ka kohe praktikasse kantavad.

Mark Torri toob Eestisse Microsoft ning peaesinemine toimub 7. septembril Microsofti aasta partneri Primend OÜ korraldataval analüütikale keskenduval ärikonverentsil Analüütikaga Edukaks! „Meil on suurepärane võimalus võõrustada Eestis oma ala eksperti, kes on põnevil võimalusest jagada oma teadmisi lisaks meie ärikonverentsil osalejatele ka Eesti Infotehnoloogia Kolledžis avaliku loengu raames,“ ütles Primend OÜ tegevjuht Toomas Mõttus.

Avalik loeng on inglise keeles ja toimub IT Kolledži õppehoones Mustamäel, Raja 4C, auditooriumis 314.

Avalikust loengust toimub ka otseülekanne IT Kolledži kodulehel www.itcollege.ee.

Liitu avaliku loenguga Facebookis: www.facebook.com/events/1155752311134587/

IT Kolledži avalike loengute sarjas esinevad silmapaistvad praktikud ja teoreetikud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnast eesmärgiga tutvustada nii tudengitele kui laiemale avalikkusele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia olulisi kontseptsioone, arenguid ja teooriaid. Üritused on tasuta ja avatud kõigile soovijatele (www.itcollege.ee/avalikud-loengud/).

Eesti Infotehnoloogia Kolledž on 2000. aastal loodud rakenduskõrgkool, mida haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA). IT Kolledžis saab omandada rakendusliku kõrghariduse õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus, Infosüsteemide analüüs ja ingliskeelsel õppekaval Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad). Kokku õpib IT Kolledži päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 950 õppuri. SISEASTUMISDOKUMENTIDE VASTUVÕTT IT Kolledži kaugõppe õppekavadele (IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arendus) toimub 1. – 7. september 2016. Lisainfo: www.itcollege.ee/sisseastujale/

SALVESTUS: Mark Torr`i avalik loeng

Lisainfo:

Toomas Mõttus, tegevjuht
toomas.mottus@primend.com
Tel +372 6870 600
Primend OÜ
Lõõtsa 6, 11415 Tallinn
www.primend.ee
www.facebook.com/primendcom

Marje Meenov, turundusjuht
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Raja 4C, 12616 Tallinn
Tel +372 6285 817
marje.meenov@itcollege.ee
www.itcollege.ee
www.facebook.com/itcollege.ee
www.facebook.com/estonianitcollege
twitter.com/itcollege_ee
www.youtube.com/estonianitcollege

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
www.hitsa.ee