TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Tööpakkumine: TTÜ IT KOLLEDŽI DIREKTOR

10. apr. 2017  Pressiteated Uudised

Tehnikaülikool kutsub kandideerima IT Kolledži direktoriks

1. augustil 2017 ühineb Tallinna Tehnikaülikooliga (TTÜ) Eesti Infotehnoloogia Kolledž (IT Kolledž).

Samal päeval lõppevad ka praeguse rektori kohusetäitja Peeter Lorentsi volitused ning seetõttu kuulutatakse välja konkurss TTÜ  IT Kolledži direktori ametikohale. Direktori peamisteks ülesanneteks on Tehnikaülikooli ja IT Kolledži integreerimise edukas lõpuleviimine ning kolledži kujundamine väljapaistvaks esimese astme IT õppe keskuseks TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisus.

Tehnikaülikooli IT teaduskonna dekaan Gert Jervan rõhutas, et kolledži tulevik on oluline nii TTÜ ja IT Kolledži töötajatele ning tudengitele, samuti IT sektorile laiemalt. „Direktori roll kolledži tuleviku kujundamisel on võtmetähtsusega ja seetõttu on oluline leida parim kandidaat, kes tagab nii kolledži eduka igapäevase toimimise kui ka suhtluse väliste osapooltega,“ kinnitas Jervan.

IT Kolledži rektori kt Peeter Lorents märkis, et IT hariduse probleemid on üleilmselt jõudmas omamoodi Gordioni sõlme, mille lahti harutamine muutub üha keerulisemaks. „Hetkel on ülijärsult kasvamas nõudlus väga praktiliste ja suurepäraste käsitööoskustega spetsialistide järgi. Ehk siis vajatakse inimesi, kes eelkõige oskaksid ja suudaksid koheselt koolist tööle minnes praktilisi asju teha.“ Lorents kinnitas, et lisaks väga hea praktilise ettevalmistusega spetsialistidele on vaja piisavalt ka neid, kes „teooriat jagavad“ ning uut teooriat loovad. „Millised on kõige eelöeldu valguses õpetamise optimaalsed mahud ja proportsioonid ja sobivad viisid – see tuleks võimalikult kiiresti, kuid samas ka targalt ja ettenägelikult klaariks teha. Selles osas on uue kooli kujundamine üks ütlemata sobilik võimalus,“ rõhutas Lorents.

IT Kolledži direktor juhib kolledži õppe-, teadus- ja arendustegevust ning vastutab kolledži arengu eest uuenenud ülikoolis. Kandidaadilt oodatakse doktorikraadi (soovitavalt IT-s), akadeemilise töö kogemust, väga head juhtimisvõimekust, kaasaegsete juhtimisteooriate ja –praktikate tundmist, analüütilisust, koostööle orienteeritust ning innustavat juhtimisstiili.

IT Kolledžis saab teha vaheldusrikast tööd rahvusvahelises akadeemilises keskkonnas, kus töötasu on konkurentsivõimeline ning arengu- ja eneseteostusvõimalused erakordsed.

Vaata täpseid kandideerimisnõudeid siit.

Tööpakkumine CV-Online`s
Tööpakkumise viitenumber: CVO-3299636-EE

Lisainfo: Gert Jervan, TTÜ infotehnoloogia teaduskonna dekaan, tel. 620 2261, e-post gert.jervan@ttu.ee