TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Sisseastumine TTÜ-sse on alanud ja kestab kuni 4. juulini

25. juuni 2018  Pressiteated Uudised

Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) alustab uute tudengite vastuvõttu 25. juunil, sisseastumisavaldusi saab esitada 4. juulil kella 15.00-ni sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee

Tallinna Tehnikaülikooli sellesuvine vastuvõtt on täielikult lävendipõhine, see tähendab, et õppima võetakse kõik, kes on täitnud sisseastumistingimused. Lävendipõhine vastuvõtt on kõigil bakalaureuse-, integreeritud ja rakenduskõrgharidus- ning magistriõppe erialadel.

TTÜ õppeprorektor Hendrik Voll kutsub kõiki andekaid ja töökaid noori tehnikaülikooli õppima: „Tehnikaülikooli õppekavad on läbi aegade parimad ning vastavad igati tööturu ootustele, sest neid on uuendatud tihedas koostöös tööandjatega. Pärast lõpetamist on maailm meie lõpetajate ees lahti, sest tehnikaülikooli haridus on universaalne ning meie diplom tunnustatud Eestis ja ka mujal.“ Maarjamaal on TTÜ bakalaureuseõppe lõpetajate töötasu võrreldes teiste Eesti ülikoolidega kõrgeim ning tehnikaülikooli magistrite palk bakalaureustest veel 25% kõrgem. „Kui soovid järgmisi jalgpalli maailmameistrivõistlusi vaadata kohapealt loožist, tasub kindlasti tulla TTÜ-sse õppima,“ ütles Voll.

Tehnikaülikoolis saab õppida infotehnoloogia, inseneri-, loodus- ja majandusteaduste ning merenduse erialadel. Kokku saab sel aastal valida 34 põhjalikult uuendatud bakalaureuse-, integreeritud ja rakenduskõrgharidusõppe eriala vahel, magistriõppekavasid on tehnikaülikoolis 43. Eestikeelsetel õppekavadel nominaalkoormusel õppimineon TTÜs tasuta.

Tallinna Tehnikaülikool on Eesti tehnika- ja IT-teaduse ning -hariduse lipulaev, kust saab kõrgharidust kõigil astmetel inseneri- ja tehnikateadustes, infotehnoloogias, majanduses, loodusteadustes ja merenduses. Eesti ainsa tehnoloogiaülikooli unikaalsus peitub valdkondade sünergias, mis aitab kaasa uute ideede sünnile. Sel aastal tähistab TTÜ 100. aastapäeva.

Lisainfo
teejuht.ttu.ee

Allikas: TTÜ veebileht

 

TTÜ IT-teaduskonnas on Sul suurepärased võimalused õppida just seda, mida kiiresti arenevas maailmas tegelikult vaja läheb, sest IT-teaduskonda on koondunud TTÜ akadeemiline tugevus ning endise Eesti Infotehnoloogia Kolledži praktiline võimekus. Õpi IT-d ja ole tehnoloogiatuleviku kujundajate hulgas!

 

Vali sobivaim IT-õppekava: teejuht.ttu.ee/it-teaduskond

VIDEO: Õpi IT-d ja ole tehnoloogiatuleviku kujundajate hulgas!