Sisseastujale

1. augustil 2017 ühinesid Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) ja Eesti Infotehnoloogia Kolledž (IT Kolledž), mille järgselt kuulub IT Kolledž keskse akadeemilise ja administratiivse üksusena TalTechi infotehnoloogia teaduskonna koosseisu ja kannab nime TalTech IT Kolledž. Vaata lisaks: www.ittiiger.ee

Alates 2017. aastast toimub vastuvõtt uutele bakalaureuseõppe õppekavadele, vastuvõtu korraldab Tallinna Tehnikaülikool (TalTech).

VIDEO: Õpi IT-d ja ole tehnoloogiatuleviku kujundajate hulgas!

Külasta ka TalTechi sisseastujaveebi ja vali sobivaim IT-õppekava: teejuht.taltech.ee/it-teaduskond/

 

Magistriõppekava:

INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜS JA KAVANDAMINE

IT Kolledži endine esimese astme õppekava “Infosüsteemide analüüs” avati Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppes uue õppekavana „Infosüsteemide analüüs ja kavandamine“. 2017. ja 2018. aastal oli uus magistriõppekava „Infosüsteemide analüüs ja kavandamine“ Tallinna Tehnikaülikooli IT-teaduskonna magistriõppe sisseastujate seas kõige populaarsem õppekava.

 

UUS üheaastane magistrikava mitte-IT-sektori ettevõtete juhtidele ja juhtivtöötajatele!

DIGIMUUTUSED ETTEVÕTTES

VIDEO: Digimuutused ettevõttes

 

———-

Vabariigi Valitsuse 18.12.2008. a. määruse nr 178 “Kõrgharidusstandard” lisa 3 alusel alates 21.08.2010 on Eesti Infotehnoloogia Kolledžile antud tähtajatu õppe läbiviimise õigus õppekavagrupis Informaatika ja infotehnoloogia.

Rakenduslik kõrgharidus on võimalik omandada järgmiste õppekavade alusel (vastuvõtt kuni 2016. aastani):

Nominaalne õppeaeg on 3 aastat. Õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus ja Infosüsteemide analüüs toimub õppetöö eesti keeles. Üksikud kursused viiakse läbi inglise keeles, samuti on õppematerjal osaliselt inglise keeles. Õppida on võimalik kas täiskoormusega, osakoormusega või eksternõppes.

Alates 2017. aastast toimub vastuvõtt uutele bakalaureuseõppe õppekavadele, vastuvõtu korraldab TTÜ.

Kandideerimine toimub vastuvõtuperioodil sisseastumise infosüsteemis SAIS.