TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Uudishimupäev

Soovid õppida IT-d ja oled huvitatud Eesti Infotehnoloogia Kolledžist?

Tule UUDISHIMUPÄEVALE!EIK UUDISHIMUPÄEV 2016

22. märts 2016, kell 12.00

Asukoht: Raja 4C, Tallinn

Uudishimupäeval saab IT Kolledžis tutvuda õppekavade, õppimisvõimaluste ja õppehoonega, lisaks toimuvad põnevad ja praktilised töötoad.

Tule ise ja võta sõbrad, klassi- ja koolikaaslased kaasa!

UUDISHIMUPÄEVA PLAKAT – vaata, prindi, saada sõbrale!

LIITU UUDISHIMUPÄEVAGA Facebookis

 

REGISTREERIMINE IT Kolledži Uudishimupäevale toimub SIIN.

(Registreerimise otselink: http://goo.gl/forms/PR7LHK5aHp)

 

Lisainfo:

Marje Meenov, turundusjuht
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Tel 6285 817
E-post: marje.meenov@itcollege.ee
www.itcollege.ee
www.facebook.com/itcollege.ee

www.facebook.com/estonianitcollege
twitter.com/itcollege_ee
www.youtube.com/estonianitcollege

 

 

Uudishimupäev IT Kolledžis

 

 

 

 

 

 

 

UUDIS: IT Kolledž kutsub 22. märtsil Uudishimupäevale

Soovid õppida IT-d ja oled huvitatud IT Kolledžist? Tule teisipäeval, 22. märtsil kell 12.00 Uudishimupäevale, aadressil Raja 4C, Tallinn. Uudishimupäeval toimuvad põnevad töötoad, saab tutvuda õppimisvõimaluste ja õppehoonega.

Uudishimupäevale on oodatud kõik, kes soovivad jätkata õpinguid IT erialadel. Eesti Infotehnoloogia Kolledžis saab omandada praktilise rakendusliku kõrghariduse IT süsteemide administreerimise, IT süsteemide arenduse, Infosüsteemide analüüsi ja Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad) õppekavadel. Samuti on Uudishimupäevale oodatud kõik uudishimulikud, kes soovivad koolivaheajal veeta põneva päeva IT Kolledžis.

Uudishimupäeval räägivad IT Kolledži õppekavajuhid ja õppejõud õppekavadest ja õppetöö spetsialist tutvustab IT Kolledži uusi vastuvõtutingimusi. Tudengid tutvustavad tudengielu ning räägivad oma õppimiskogemusest ja sellest, miks nad otsustasid IT Kolledžisse õppima tulla. Tutvustavast loengust toimub otseülekanne IT Kolledži kodulehel www.itcollege.ee ja loengut on võimalik jälgida ka viipekeeles.

Kell 13.30 toimub ekskursioon IT Kolledži õppehoones, kus saab tutvuda erinevate õpperuumide, laborite ja arvutiklassidega. Avatud on INFOPUNKT, kus saab küsida kõike sisseastumise kohta.

Kell 13.45 algavad TÖÖTOAD:

  • IT Kolledži Robootikaklubi SUMOROBOTITE PROGRAMMEERIMISE TÖÖTUBA, kus saab ise koostada sumoroboti programmi. Alustatakse täiesti algusest ja varasem programmeerimiskogemus pole vajalik. Töötuba lõpeb sumorobotite vahelise turniiriga.
  • IT Kolledži Robootikaklubi MÄNGU PROGRAMMEERIMISE TÖÖTUBA, kus saab proovida populaarse mobiilimängu Flappy Bird programmeerimist Pythonis.
  • IT Kolledži Robootikaklubi MUTUKATE MEISTERDAMISE TÖÖTUBA, kus iga osaleja saab meisterdada hambaharjast väikese, vahva ja omanäolise roboti.
  • ARVUTIKAABLI PUNUMISE TÖÖTUBA Cisco laboris, kus saab õppida arvutivõrgu tööle saamiseks arvutikaablit punuma.
  • IT Kolledži Meediaklubi VIDEO TOOTMISE TÖÖTUBA, kus saab tutvuda green screen`i võimalustega. Iga osaleja saab end proovile panna ja kogemusi koguda nii kaamera ees kui kaamera taga. Töötoa lõpuks valmivad videoklipid.

Vaata lisainfot ja registreeru IT Kolledži Uudishimupäevale ja töötubadesse www.itcollege.ee/uudishimupaev ning liitu Uudishimupäevaga Facebookis.

Sisseastumisdokumentide vastuvõtt IT Kolledži päeva- ja õhtuõppe õppekavadele toimub 29. juuni – 7. juuli 2016 ja vastuvõtt kaugõppe õppekavadele toimub 1. – 7. september 2016. Ingliskeelsele õppekavale Cyber Security Engineering toimub sisseastumisdokumentide vastuvõtt 11. aprill – 7. juuli 2016.

Täiskoormusega õppe valinud sisseastujad kandideerivad riigifinantseeritavale (TASUTA) õppekohale (va kandidaadid, kes on eelnevalt rakenduskõrgharidusõppes vähemalt poole õppekava nominaalkestusest tasuta õppekohal õppinud ning ei saa selle õppekava kolmekordse nominaalkestuse jooksul asuda teist korda õppima samal kõrgharidusastmel tasuta õppekohal). Täiskoormusega õpe on tasemeõppe liik, mille korral läbib tudeng iga õppeaasta lõpuks vähemalt 75% õppekava kohaselt täitmisele kuuluva õppe mahust (45 – 60 EAP-d õppeaastas). Ingliskeelsel õppekaval õppimine on tasuline.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž on 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, mida haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA). IT Kolledžis saab omandada rakendusliku kõrghariduse õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus, Infosüsteemide analüüs ja Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad). Kokku õpib IT Kolledži päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 870 õppuri. IT Kolledžist on suundunud IT tööjõuturule 810 IT spetsialisti.

EIK_Uudishimupäev_2016