TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Peeter Raielo veetis 2007/2008 õa kevadsemestril vahetusüliõpilasena Kopenhaageni Tehnikaakadeemia Multimeedia osakonnas Taanis.

Hea kaasvõitleja!
Kas oled kuulnud, et maailm on Sinu ees lahti? Kui oled, siis kujuta seda ette kui lahtist ust. Erasmuse programmi eelis on see, et Sinu jaoks tehakse palju ette ära. Tehakse Sulle uks lahti, laotatakse punane vaip maha, rakendatakse hobused tõlla ette jne – kui vaid avaldad soovi maailma näha! Seda mitte ainult turisti, vaid kohaliku silme läbi
 
Mina otsustasin vaadata, kuidas taanlased elavad ja pildil ei ole mitte roheliste rattaretk, vaid tavaline hommikune tipptund Kopenhagenis. Parim investeering, mille Sa siin olles teha saad, on soetada endale ratas! Siin on tõesti mõeldud ratturite peale!
 
 
Õppimine erineb ITK- st tunduvalt.
Siin on õppejõud pigem konsultant, sõber, juhendaja, kes annab sulle täielikult vabad käed vigu teha ja seeläbi õppida.

Tavaliselt on õppejõudusid
auditooriumis korraga vähemalt kaks kui mitte kolm.

Grupitöö on siin A ja O – kogu õppimine toimubki grupitööna. Siin saab tõeliselt rahvusvahelises seltskonnas hea meeskonnatöö kogemuse – globaliseeruvas maailmas nii vajalik praktika pluss sõbrad üle ilma!
Isegi Friday bar’is toimetavad baarmenid tiimina. Üks paremaid leiutisi siinses koolis ongi baar. Tõeline ice-breaker ja suhtled kõigiga täitsa vabalt!
Kuna tegemist on Kopenhageni Multimeedia Akadeemiaga, on kooli peal näha ka kunsti.
Ütleks lõpetuseks, et õpi semester või kaks mujal ja Sa ei kahetse!
Nojah, vähemalt mina ei kahetse… Pigem päris rõõmus selle võimaluse üle!
Erasmuslane Peeter Raielo
IT Kolledži tehnosuhtluse üliõpilane
2007/2008 õa kevadsemestril vahetusüliõpilasena Kopenhaageni Tehnikaakadeemia Multimeedia osakonnas.