TTÜ IT Kolledž kuulub TTÜ infotehnoloogia teaduskonna koosseisu.

Üliõpilaskaart


ISIC kaart

Üliõpilaskaardi / ISIC Tudeng kaardiga ehk International Student Identity Card, saab tõendada oma üliõpilase staatust, reisida ja osta soodsamalt.

IT Kolledžis on ISIC kaart kasutusel multifunktsionaalse magnetkaardina, olles nii läbipääsu- kui ka TTÜ raamatukogu laenutuskaardiks.

Soodustuste kohta loe täpsemalt ISIC kaardi kodulehelt.

 

Üliõpilaskaardi tellimise juhend

Tagatisraha tagastamine

Asenduskaardi tellimine

Kaardi pikendamine

Eksternikaart

 


Üliõpilaskaardi tellimiseks tuleb sisse logida www.minukool.ee kaardihalduskeskkonda. Sisse logimiseks on kaks võimalust:

  • Eesti Vabariigi ID-kaardiga.
    Veendu, et Teie ID-kaart on sisestatud kaardilugejasse ning vajutage ”Autendi ID-kaardiga”. Seejärel sisestage PIN1 kood ja OK või Enter.
  • Internetipanga kaudu.
    Toetatud on Swedbank, SEB Panga, Sampo Panga, Nordea Panga ja Krediidipanga internetipangad. Vajutage Teile sobiva panga logo juures lingile. Seejärel suunatakse Teid valitud panga internetipanka, kuhu peate sisse logima. Jälgi ekraanile ilmuvaid juhiseid.

Avaneb isiku konto, kus on eraldi “kaardi taotlemine” aken.

Tuleb kontrollida olemasolevate andmete õigsust ja lisada puuduolevad andmed (dokumendi foto alla laadimis juhend X-tee portaalist).

Valides “kinnita” tudeng nõustub kaardikasutuse tingimustega ja kinnitab oma andmed. Tavakaarti tellides tuleb tasuda eelnevalt kaardi tagatis vastavalt Eesti Üliõpilasliidu kehtestatud hinnakirjale 13 € . Aknas on olemas e-panga lingid.

E-panka sisenedes kuvatakse eeltäidetud makse.

Soorita makse ja liigu “tagasi kaupmehe” juurde ehk Minu Kooli keskkonda.

Märkus: Esmakordsel kaardi tellimisel edastatakse kaarditellimus ainult tagatisraha laekumisel. Kaardi pikendamisel ja asenduskaardi tellimisel tagatisraha ei nõuta.

Aknas “ankeet“ on kinnitamiseks andmed ja märge tagatise tasumise kohta. Ankeedil on võimalik teha parandusi ning lisada dokumendi pilt. Kaardi lõpliku tellimise kinnitamiseks kliki “kinnita kaardi tellimus”.

Üliõpilaskaardi saab kätte kuni 8 tööpäeva möödudes IT Kolledži infolauast esimesel korrusel.

Kui kaardil ilmnevad tehnilised või kaardi tootmise kvaliteedist tulenevad puudujäägid informeerida koheselt valveadministraatorit infolauas.

Panga poolt saadud ISIC kaardid aktiveeritakse kolledži sissepääsukaardina kasutamiseks infolauas esimesel korrusel.

 

Tagatisraha tagastamine

Eksmatrikuleerimisel tuleb tagastada tudengil IT Kolledžile koolilt saadud ISIC kaart nn. “tavakaart“. Eelnevalt kontrolli oma pangakonto andmed www.minukool.ee keskkonnas kuhu soovid tagatisraha saada. Tagatisraha tagastatakse tudengile 10 tööpäeva jooksul peale kaardi tagastamist kolledži esimese korruse infolauda.

Tagatisraha ei tagastata kui kaart

on kooli poolt kehtetuks tunnistatud ja kaarti ei ole tagastatud Kolledžile 2 kuu jooksul kaardi kehtetuks tunnistamisest.

üles

Asenduskaardi tellimine

Asenduskaart tellitakse kui kehtiv kaart on rikutud, hävinud, kaotatud, varastatud.

Selleks tuleb tudengil siseneda www.minukool.ee keskkonda, “kaardi tellimine” aknasse ja kliki “telli asenduskaart” .

Asenduskaardi tellimisel kaotab automaatselt kehtivuse varasemalt väljastatud kehtiv kaart ja tellimisprotsess on sarnane uue kaardi tellimisega. (vali “tavakaart” või “pangakaart” ning tasu asenduskaardi väljastamise eest vastavalt Eesti Üliõpilasliidu kehtestatud hinnakirjale 6,5 € ).

 

üles

Kaardi pikendamine

Kaardi pikendamine toimub kaardi kehtivusaja lõppemisel, kaardi pikendamisel seotakse uue kaardiga esmasel kaardi väljastamisel tasutud tagatisraha.

Õppeaasta alguses väljastatud kaardid kehtivad järgmise kalendriaasta lõpuni, kalendriaasta alguses väljastatud kaardid kehtivad sama kalendriaasta lõpuni.

Tudeng kinnitab www.minukool.ee keskkonnas oma kaardi pikendamise soovi detsembris. Kaardi pikendamine toimub sarnaselt uue kaardi tellimisele, uus kaart väljastatakse kolledži esimese korruse infolauas vana kaardi tagastamisel.

 

Eksternikaart

Eksternõppekaarti  võivad  saada tudengistaatust mitteomavad, kuid õppetöös osalevad isikud, kellel on vajalik ennast õppeasutuses identifitseerida. (nt. läbipääsusüsteem, eksamitel enda tuvastamine, ttü raamatukogu vms.) Eksternikaarti saab tellida logides www.minukool.ee kaardihaldussüsteemi. Eksternikaart ei ole seotud tagatisrahaga ja seda ei pea tagastama. Eksternikaart maksab 6,32 €

üles